ukraine unitedkingdom
  • alex@deltahouse.ua
  • 38 044 2096707

Технічна інформація AYYA

Функціональні переваги
Скло-алюмінієві радіатори AYYA від ЦЕБ є лідером в тепловій ефективності, завдяки складу матеріалу, з якого вони виготовлені. Ці дизайнерські радіатори були розроблені для швидкого і гомогенного комфорту потепління. Радіатори AYYA дозволяють знизити витрати на опалення до 70%.

Переваги конструкції
Конструктивні особливості додають естетичності до функціональності.
Вони можуть бути виготовлені в різних розмірах та з будь-яким зображенням для максимального задоволення ваших потреб і фантазій.

Структурні Переваги
Дизайнерські радіатори AYYA підходять для тривалого та комфортного використання і пропонують максимальний рівень безпеки. Вони є абсолютно гігієнічними, завдяки властивостям сировини та закритій структурі. Оскільки методи виробництва не включають зварювання, це гарантує тривалий термін служби і стабільність.

Технічна інформація

Матеріал: Алюміній і Скло
Хімічна формула : AlMgSiO.5 and SiO2
Стандарт: AA 6063
Теплопровідність: 179 Kcal/Wh oC and 2.8 Kcal/WhoC
Стійкість до корозії: Відмінно
Specic Гравітація: 2.71 g/cm3 and 2.4-2.8 g/cm3
Метод виробництва: Екструзія і ламінування
Структура поверхні: Гладка поверхня
Якість та сертифікація: ISO 9001, QUALICOAT, TSE, CE
Робочий тиск: 9 атм
Тестовий тиск: 20 атм

 

Конструктивні деталі

Товщина стінки не менше 3 мм.  Нагріте повітря розганяється від поверхні скла в навколишнє середовище без струму повітря. Таким чином, тепле повітря рівномірно розподіляється у місцях використання і забезпечує комфортне опалення. Водні канали з’єднані закритим способом посадки при 220 атм, без зварювання, прокладок та хімічних речовин. Тільки 0,6 л. води використовується в кожних 750 ккал опалення.

На головну