ukraine unitedkingdom
  • alex@deltahouse.ua
  • 38 044 2096707

Про ЦЕБ

logo main blue

Центр Енергоефективного Будівництва поєднав в собі власний багаторічний досвід та досвід визнаних європейських компаній, які відповідають всім новим тенденціям, розвиваючи екологічно чисті та енергоефективні рішення для повного задоволення клієнтів у напрямку будівництва за сучасною збірною технологією та реконструкції об’єктів різноманітного призначення (приватні будинки, дитячі садки, школи, готелі, адміністративні та громадські будівлі, надбудови та інше). Енергоефективні будинки DELTAHOUSE від Центру Енергоефективного Будівництва виробляються на провідному українському заводі DeltaHouse у м. Київ.

Сборные дома CEEC Киев

Комплексне обслуговування клієнтів

Ми створюємо структуру ЦЕБ, здатну власними силами вирішувати повний комплекс завдань, пов’язаних з проектуванням, будівництвом і експлуатаційним обслуговуванням об’єкту будівництва. Даний підхід дозволяє нам чітко контролювати всі етапи реалізації проекту та гарантувати максимально якісний кінцевий результат. Це дає можливість Клієнту взаємодіяти з однією компанією протягом усього періоду будівництва, та відповідно економити свій час, сили та бути впевненими в успіху проекту.

our-strategy_новый размер

Наша Місія

Для нас велика честь поділитися з вами нашим досвідом у будівництві енергоефективних каркасно-панельних будинків. Проектування та організація роботи підрядників з енергетичних рішень для будівництва або реконструкції будівель з наданням комплексного діапазону послуг в області енергоефективних рішень. Професійний підхід, якість продукції та послуг для ефективного поновлення будинків і будівель, забезпечують значну економію енергії. Проектування, виробництво та монтаж збірних будівель різноманітного призначення.

our-mission-header_0_новый размер

Наші послуги

– Архітектурне проектування та проектно-вишукувальні роботи
– Продаж, виробництво і монтаж збірних конструкцій DELTAHOUSE
– Будівництво
– Інженерне забезпечення об’єкту будівництва
– Дизайн інтер’єру
– Ландшафтна архітектура та дизайн
– Обслуговування будинку

Сборные дома из Словении

Значення

– Захист довкілля та екологічні рішення
– Економія енергії
– Здоровий спосіб життя
– Якість
– Задоволення потреб клієнтів
– 10-річний досвід реалізації енергоефективних збірних об’єктів в Україні

Energie_Titel (1)

Стратегія

Популяризація та реалізація проектів за сучасною європейською технологією збірного будівництва в Україні. Завоювання довіри клієнтів в якісному обслуговуванні та досягненні економічної ефективності. Центр пропонує рішення в області енергетики. Робота центру спрямована на економію енергії та накопичення досвіду проведення енергетичних реконструкцій з метою забезпечення економії енергії і як наслідок, зниження витрат на експлуатацію користувачем.

ceecfoot

Презентація “Центр Енергоефективного Будівництва”


2 Comments

Катерина

Жовтень 27, 2014at 5:43 pm

Пассивные дома? Что это?

Олексій

Грудень 1, 2014at 5:02 pm

Пассивный дом, энергосберегающий дом или экодом (нем. Passivhaus, англ. passive house) — сооружение, основной особенностью которого является отсутствие необходимости отопления или малое энергопотребление — в среднем около 10 % от удельной энергии на единицу объёма, потребляемой большинством современных зданий. В большинстве развитых стран существуют собственные требования к стандарту пассивного дома.

Залишити коментар