ukraine unitedkingdom
  • alex@deltahouse.ua
  • 38 044 2096707

Безпека планування

Сборные дома от ЦЭС

Планування: ціна будівництва та дата заселення фіксуються

Правильне планування завжди є великою перевагою при будівництві будинку для молодих сімей або великого комерційного об’єкта для професійних інвесторів. При будівництві збірних будинків легко контролювати терміни завдяки високотехнологічному виробництву, а також ціна конструкції завжди є фіксованою після узгодження та підписання контракту.

Збірні будинки є швидкомонтованими. Зокрема, збірка будинку на будмайданчику, як правило, триває всього кілька днів. Відразу після монтажу будівельники можуть почати внутрішні роботи. Сусіди також будуть задоволені короткотерміновою зміною їх звичного трафіку, відсутністю будівельного сміття і шуму, що виходить із будмайданчика.

Наша команда гарантує точні дати завершення будівництва. Або ж за бажанням замовника терміни поставки конструкції або подальший хід оздоблювальних робіт може бути зміщений без додаткових витрат. Особливо вигідні і важливі терміни завершення будівництва комерційних об’єктів, правильне планування, економія часу і довговічні низькі експлуатаційні витрати найчастіше стають вирішальними аргументами для збірного будівництва.

Не дивно, що більша частка збірних об’єктів Європи – це комерційні та муніципальні об’єкти. На приклад , провідні німецькі виробники збірних будинків на даному етапі будують рівну кількість як комерційних об’єктів, так і приватних будинків.

Діапазон призначення будівель починається від таких об’єктів як магазини, автосалони, спортивні споруди до дитячих садків, шкіл, медичних установ, корпусів гуртожитків для університетів і т.д.

Переваги очевидні: Промислове виробництво дозволяє скоротити час будівництва і отримати повну прозорість витрат. Немає чинників, що впливають і затримують будівництво, ні погана погода, ні зміна цін на будівельному ринку, для замовників немає несподіваних сюрпризів і додаткові витрат.

На головну