ukraine unitedkingdom
  • alex@deltahouse.ua
  • 38 044 2096707

Міцність та ефективність

Монтажные дома от ЦЭС

Будівництво сучасних енергоефективних будинків  робить величезний внесок  у захист навколишнього середовища. Ті, хто обирають деревину за основу для будівництва, значно скорочують викиди в атмосферу газу СО2. Збірний будинок є живим і дихаючим, як сама природа, скорочуючи при цьому, ваші витрати на енергію.

Деревина є екологічно чистим будівельним матеріалом в декількох напрямках. По-перше є відновлюваним природним ресурсом, по-друге, вимагає відносно мало енергії для його обробки і, по-третє, є незамінним матеріалом для теплоізоляції.

Збірні будинки будуються по всій Європі, головним чином, з дерева з місцевих лісів, часто навіть з лісів прилеглих регіонів. Дерева, що стають згодом будівельним матеріалом для збірних будинків, в процесі росту, поглинають в лісі до 1,85 тонн CO2 з повітря на одну тонну ялинкової породи. Виготовлення конструкційних виробів з дерева вимагає менше енергії, ніж для інших будівельних матеріалів. Таким чином природний матеріал є кращим для будівництва енергоефективних будинків з високим екологічним показником. Провідні виробники збірних будинків, які є членами спільноти збірних будинків, дають гарантію екологічних показників і показників енергоспоживання на весь термін експлуатації будинку.

Збереження енергії завдяки відмінним властивостям ізоляції

Як будівельний матеріал деревина використовується протягом тисяч років. І це завжди був і є високоякісний продукт, навіть за сьогоднішніми високими стандартами. Природа створила матеріал, який легкий, але водночас міцний, що дає високоефективну теплоізоляцію і  тому  він грає головну роль в будівництві.

Дана технологія особливо поширена в країнах з холодним кліматом, таких, як наприклад, країни Скандинавії, завдяки своїм властивостям зберігати тепло і залишатися при цьому високо енергоефективними при дуже низьких температурах. В Європі, дерев’яні збірні будинки є вибором кожного четвертого, коли справа доходить до усвідомлення того, що збірні будинки є найбільш енергоефективним, що дозволяють зберегти ваші кошти та екологічно чистими, що дозволяють зберегти ваше здоров’я.

На головну