ukraine unitedkingdom
  • alex@deltahouse.ua

Енергоефективність

Енергоефективність: Збірні будинки є максимально енергоефективними

Підвищення енергоефективності будівель є центральною частиною енергетичної революції. Це повинно бути так ще й тому, що на обігрів будівель припадає близько 40 відсотків загального попиту на енергію в Європі. Особливо чудовим баланс енергії є саме в збірних будинках.

Провідні виробники збірних будинків давно зайняті удосконаленням енергоефективності конструкцій у всьому світі. Вони зосереджені на поновлюваних джерелах енергії, а також особливе значення надають високоефективній теплоізоляції конструкції. Для початку треба знизити потребу в тепловій та електричній енергії, наскільки це можливо.

Сприятливі фізичні властивості будівельного матеріалу ДЕРЕВА дають суттєві переваги. Крім того, що «розумна» конструкція стіни, в сучасних збірних будинках ізоляційні матеріали використовуються не тільки із зовнішнього боку стіни, але також використовується декілька шарів всередині стіни. Це значно зменшує потенційні втрати тепла.

Ще одна перевага збірних будинків в точності промислового виробництва елементів. Вони виробляються на високоточному обладнанні з комп’ютеризованим управлінням, абсолютно точні за розміром, формою і наповненням. Унікальний європейський контроль якості будівництва гарантує відповідність усім стандартам енергоефективності та екології.

Проекты домов от ЦЕБ

Від споживачів енергії до виробників енергії

Збірні будинки виробляються для використання поновлюваних джерел енергії. Все більше і більше клієнтів хочуть максимально можливу незалежність у зв’язку з ростом вартості нафти чи газу. Збірний будинок пропонує можливість самостійної організації електричної і теплової енергії.

Так звана плюс-енергія будинку містить всі компоненти, необхідні для цього. Для опалення використовуються теплові насоси та системи рекуперації тепла. Для виробництва електроенергії використовуються фотоелектричні модулі. У загальному балансі такі будинки здатні генерувати більше електроенергії і тепла з відновлюваних джерел, ніж споживати. Надлишок подають в електричну мережу або використовують для зарядки електричних транспортних засобів.

На головну