ukraine unitedkingdom
  • alex@deltahouse.ua
  • 38 044 2096707

Віконні системи

wood-windows

Дерев’яні вікна     ALU-деревяні вікна     Пасивні вікна     Розсувні системи

Вікові традиції.
Ми виробляємо високоякісні дерев’яні вироби майже сторіччя!
Наші знання, наполегливість, новаторство і ставлення до природи є наслідком традицій.
Ми пишаємося довірою наших клієнтів! Наша основна задача – зберігати його на високому рівні і в майбутньому.

Екологічність.
В якості основного матеріалу у виробництві нашої продукції ми використовуємо дерево. Наші виробничі процеси передбачають дбайливе ставлення до навколишнього середовища та енергетичну автономність, а наші вироби екологічні і підлягають вторинній переробці. Завдяки технологічному розвитку та інноваційності наших дерев’яних вікон ми отримали численні нагороди. Ви можете обирати між різними породами дерева та широким спектром екологічно чистих декоративних покриттів.

Деревина є живим, матеріалом, що дихає. Пориста структура дерева дозволяє йому дихати і таким чином балансує вологість в приміщенні.

Пожежна безпека
Це може здатися дивним, але з дерев’яними вікнами безпечніше в разі пожежі. Дерево має відносно високий опір горінню. Дерево горить, але в порівнянні зі сталлю воно може довше витримувати навантаження, або кажучи інакше – довше тримає несучу здатність конструкції. Коли деревина горить – на поверхні створюється обвуглений шар дерева, який виконує свого роду «Автозахист» від вогню внутрішніх шарів дерева.

Дерев’яні вікна від «Центру Енергоефективного Будівництва» представляють революційну лінію інтелектуальних рішень для досягнення максимальної енергоефективності. Технологія була розроблена з використанням кращих порід клеєної деревини (ялина / ялиця, модрина, дуб) і склопакетів з інертним газом аргоном всередині, які забезпечують низькі показники теплопровідності вікна. Таким чином, Ви будете насолоджуватися теплом у будинку взимку, а влітку наші вікна збережуть прохолоду у Вашому домі.

Дерев’яні вікна від «Центру Енергоефективного Будівництва» пропонують відмінну теплову ізоляцію і сприяють створенню умов для здорового способу життя. В кожному вікні об’єднані давні традиції і знання законів природи деревини. Дерев’яні вікна від ЦЕБ відрізняються технічною перевагою та ретельно контрольованим виробничим процесом, що гарантує найвищу якість, довговічність, високий рівень енергозбереження і високу якість життя.

На головну