ukraine unitedkingdom
  • alex@deltahouse.ua
  • 38 044 2096707

КОМПАНІЯ WOLF

Опалення, кондиціювання, вентиляція, сонячні колектори – це обладнання компаніїWOLF, яке вірно служить людям. Комфорт наших замовників – критерій успіху. З почуттям гордості ми можемо сказати: “Техніка служить людям”.

zavod-new

Сьогодні WOLF GmbH є одним з лідерів серед постачальників систем опалення та кондиціювання. З моменту утворення в 1963 році компанія швидко досягла верхнього рівня виробників техніки для будівель. Системи опалення, вентиляції та центрального кондиціювання, які виготовляє WOLF, працюють в театрах, музеях, аеропортах, спортивних спорудах, офісних та промислових приміщеннях по всьому світу. На початку 80-х років компанія увійшла до сектору розробки та виготовлення систем опалювання. Сприятливі зовнішні умови та ефективне опалювальне обладнання WOLF швидко вивели компанію в лідери ринку. Виробництво та сервіс найвищого стандарту сформували для цього надійну основу.

Інженерні рішення та системи WOLF знаходять застосування практично при любих ситуаціях у всіх типах будівель. WOLF забезпечує всебічні рішення для комерційних та багатофункціональних будівель, нового будівництва та реконструкції, промислових приміщень та приміщень спеціального призначення. Обладнання WOLF легко монтувати та просто експлуатувати, зменшуючи обсяг виконаних робіт та витрат.

zavod-new 1

WOLFєдина компанія в Європі, яка змогла об’єднати чотири напрямки клімат-техніки, а саме центральне кондиціювання, вентиляційне обладнання, котельне обладнання та сонячну теплотехніку, у єдине ціле, що з успіхом дозволяє здійснити комплексний підхід до створення мікроклімату на основі сучасних технологій. Суттєву роль грає тут той фактор, що все обладнання розробляється та виробляється однією компанією та на одному заводі. Всі компоненти сумісні між собою і можуть бути комбіновані в єдину систему, що суттєво знижує експлуатаційні та енерговитрати: WOLF енергозберігаючі системи.
Все це стало можливим завдяки високотехнологічному виробництву, успішній праці колективу компанії як у сфері виробництва, технології та дизайну, так і у сфері збуту, організації сервісу та технічної підтримки.

zavod-new 3

Більш ніж 1300 співробітників фірми з успіхом займаються розробкою, виробництвом, збутом, обслуговуванням обладнання, яке розроблене компанією WOLF, товарообіг якої тільки в 2005 р. склав 207 млн. євро. Відділи продаж та сервісні центри розташовані як у Німеччині, так і в інших країнах. На території Німеччини знаходяться 14 відділів продаж, інформаційні центри, де постійно проводяться тренінги по користуванню обладнанням WOLF,47 сервісних центрів по обслуговуванню. Його представництва в Іспанії, Франції, Польщі та Росії, а також більш ніж 60 партнерів у 45 країнах світу забезпечують клієнтам компетентні консультації та сервіс.

WOLF має довгі роки відмінної репутації на міжнародному ринку. Для всіх його партнерів абсолютно гарантовані безпека та надійність.

на головну


Залишити коментар