ukraine unitedkingdom
  • alex@deltahouse.ua
  • 38 044 2096707

Переваги збірного будинку

Строительство коттеджей ЦЕБ

Існують вагомі причини для вибору збірних дерев’яних будинків

Все більше і більше будівельників та майбутніх власників обирають збірні дерев’яні будинки. Наприклад, у Німеччині у 2014 році частка ринку будівництва досягла 25 відсотків, це означає, що кожен четвертий побудований будинок для родини в Німеччині є збудованим за технологією збірного будівництва.

1. Все приходить з одного джерела, замовник працює тільки з однією компанією. Багато замовників не мають часу і можливості постійно стежити за будівництвом і контролювати якість. Всі ці турботи компанія «Центр Енергоефективного Будівництва» бере на себе, несе відповідальність за терміни та якість виконання всіх робіт на всіх етапах.

2. Висока якість будівництва завжди відповідає вимогам європейських сертифікуючих асоціацій з виготовлення та монтажу збірних будинків. Промислове виробництво збірного будинку дозволяє уникнути помилок, тому що всі компоненти виготовлені на високоточному обладнанні в заводських умовах.

3. Фіксована ціна і точна дата монтажу збірних конструкцій забезпечує високу надійність планування грошових витрат і витрат часу. При будівництві збірного будинку фіксована ціна за договором гарантується, що дає можливість уникнути перевитрат фінансів. Зміна термінів монтажу через погодні чи інші умови і ринкове зростання цін на матеріали не впливає на загальну вартість конструкції, зазначену в договорі.

4. Збірні будинки є наденергоефективними. Причиною цьому є фізичні властивості будівельних матеріалів, таких, як дерево, і кілька шарів високоефективних теплоізоляційних матеріалів в складі стін. Додаткову енергію будинок виробляє з відновлюваних джерел енергії, часто такі джерела виробляють більше енергії, ніж його жителі споживають.

5. Індивідуальна архітектура збірних будинків. Замовник не обмежений у виборі архітектури і внутрішнього наповнення будинку. Архітектори можуть створити будинок вашої мрії, це відноситься як до архітектури будинку, внутрішнього планування та наповнення, так і до вибору обладнання. Сьогодні дві третини всіх вироблених будинків проектуються відповідно до побажань майбутніх власників.

6. Обслуговування від виробника. Багато виробників пропонують після завершення будівництва технічне обслуговування вашого будинку в ході його експлуатації. Це сприяє збереженню високого ступеня стабільності енергозбереження, збереження бездоганного зовнішнього вигляду і комфорту проживання в збірних будинках. Сучасні збірні будинки мають термін експлуатації не менше, ніж кам’яні або традиційні цегляні будинки.

7. Збереження навколишнього середовища здійснюється протягом усього терміну експлуатації. Виготовлення конструкційних виробів з дерева вимагає менше енергії в порівнянні зі звичайними будівельними матеріалами. І, нарешті, потреба в енергії для нагріву таких будинків є постійно низькою.

На головну