ukraine unitedkingdom
  • alex@deltahouse.ua
  • 38 044 2096707

Якість будівництва

Сертификаты сборных домов

Якість

Будь-яке заплановане будівництво повинно  ґрунтуватися на якості будівництва та надійності партнера. Важливим  критерієм  для ваших партнерів є знаки якості Європейської спільноти збірних будинків.

Сонячна система на даху може зробити будинок не тільки більш енергоефективним, але навіть енергонезалежним. Основа для енергетичної якості конструкцій закладена в їх інтелектуальному дизайні і бездоганній якості будівельних матеріалів. Тільки бездоганно виконана конструкція будівлі може скоротити споживання енергії, незалежно від техніки, що використовується для опалення та гарячого водопостачання.

Енергоефективність забезпечується знаком якості європейського співтовариства збірних будинків, яке складається з 145 членів провідних виробників дерев’яних збірних будинків. Ці компанії дотримуються структурних інженерних стандартів. Всі компанії-члени спільноти пропонують своїм клієнтам будинки, які відповідають всім критеріям, передбаченим у державній програмі “екологічного будівництва” і таке будівництво може фінансуватися за рахунок пільгових кредитів.

Якість збірних будинків від ЦЕБ

Компоненти  будинків виготовляються за допомогою новітньої сучасної техніки на заводах. На вимогу експертів співтовариства відповідно до всіх вимог проводитися монтаж конструкції на ділянці.

Основним будівельним матеріалом є відновлювальна сировина – дерево, перевагою  якого є легкість обробки і підтримання прекрасного екологічного балансу всередині будинку.

Асоціація знаків якості, заснована в 1989 році, є найбільш значущою організацією контролю якості в Європі всіх етапів виробництва і монтажу збірних будинків. Усі будівельні компанії, що мають цей знак, також є членами Асоціації європейських збірних будинків. Регулярний моніторинг якості в житловому будівництві є унікальним в європейській будівельній промисловості. Особлива увага приділяється екології, енергозбереженню, довговічності конструкцій і якості матеріалів для виробництва конструкцій будинків.

На головну