ukraine unitedkingdom
  • alex@deltahouse.ua
  • 38 044 2096707

Комфорт процесу

Пассивные дома от ЦЭС

Комфорт послуг

Будівництво будинку – це завжди складно. Незліченні, постійно мінливі закони і правила в яких добре розбираються професіонали будівельних компаній. У багатьох замовників не вистачає часу, щоб координувати процес проектування, монтажу і всіх оздоблювальних робіт.

Принцип будівництва збірних будинків нашої компанії називається «Все з одних рук».  Це означає, що виробник будинків є єдиним підрядником на простих договірних умовах. Компанії-підрядники забезпечують проектні та будівельні послуги «під ключ». В цьому випадку, клієнт має одну контактну компанію «Центр Енергоефективного Будівництва» яка  бере на себе всі зобов’язання по будівництву вашого будинку від першої зустрічі до завершення будинку «під ключ».

Компанія виробник збірних будинків працює з висококваліфікованою командою професіоналів будівельної галузі. Співпраця з однією компанією, принцип роботи «все з одних рук» економить ваш час, знижує до мінімуму всі ризики на договірній основі і клієнт може бути впевнений, що досвідчені професіонали зроблять всі роботи ідеально і точно у встановлені терміни, індивідуально підходячи до кожного проекту. Європейські страхові компанії охоче співпрацюють з компаніями виробниками збірних будинків, знаючи, що так звані «ризики» в збірних будинках є значно менші, ніж в будинках, побудованих за класичною технологією.

Повний сервіс ще до початку будівництва

Повний сервіс починається ще до початку будівництва. Провідні виробники збірних будинків пропонують відвідати готові об’єкти. Замовник може переконатися в абсолютній  якості та енергоефективності будинків даного виробника.

За запитом клієнтів можливо отримати підтримку в пошуках підходящої землі, проектуванні, страхуванні та допомогу в кредитуванні. Виробники збірних будинків звертають увагу на всі деталі і допомагають у вирішенні всіх питань, пов’язаних з будівництвом вашого будинку.

На головну