ukraine unitedkingdom
  • alex@deltahouse.ua
  • 38 044 2096707

Панорамні стіни

Ми пропонуємо Вам виробництво та монтаж ексклюзивних панорамних стін. Ковзаючі системи у двох різних виконаннях. Системи “ПАТІО”.

Панорамні розсувні двері від ЦЕБ

Конструкція панорамних розсувних дверей складається з традиційного комплекту, утвореного дверною коробкою і дверної рамою. Стаціонарна, фіксована частина являє собою раму, яка приєднується до дверної коробки таким же чином, як і рухома рама. Нижній і верхній край світлових прорізів рам вирівняні в єдину лінію. Глибина рамкової конструкції і безперервність ліній дають можливість застосування різних типів палітурок як в горизонтальному, так і у вертикальному напрямках.

Панорамные окна ЦЭС

Використання розсувний скляної стіни
Розсувна скляна стіна відкриває широку панораму і додає житловому приміщенню бажану атмосферу. Вона служить функціональним елементом, добре об’єднуючи внутрішні приміщення із зовнішнім простором, тим самим дозволяючи використовувати житлову площу багатостороннім чином.

Наприклад, панорамні розсувні двері, що розділяє терасу і їдальню, допомагають перетворити їх в єдине приміщення на відкритому повітрі. Зовсім по-іншому можна насолодитися близькістю природи, якщо впустити свіжий ранковий вітер в спальню прямо із саду. А в холодну погоду більш приємно споглядати красу пейзажу, перебуваючи в теплі, по інший бік великого скла. У невеликій квартирі або будинку панорамні розсувні двері створять відчуття простору, якщо їх розташувати між заскленим балконом або терасою і житловим приміщенням.

 Панорамные окна ЦЭС

За своїми теплоізоляційними властивостями і теплотехнічними характеристиками сучасні панорамні розсувні двері відповідають традиційним зовнішнім дверям. У деякому співвідношенні вони навіть більш герметичні та енергоефективні, ніж традиційні двері.

Ознайомтесь з віртуальним каталогом вікон від компанії “Центр Енергоефективного Будівництва”