ukraine unitedkingdom
  • alex@deltahouse.ua
  • 38 044 2096707

Збірні будинки DELTAHOUSE

Наш завод поблизу Києва за більш ніж 6-річну історію виготовив та побудував більше 200 окремих споруд в Україні та понад 50 у країнах Європи, що є причиною того, що ми маємо важливу стратегічну роль у розвитку знань для досвіду в області розробки, виробництва та продажу збірних будинків.

Ми співпрацюємо з науково-дослідними інститутами, діловими партнерами у всіх областях розвитку, спрямованих на заохочення і розвиток збірного будівництва.

Каркасные дома ДельтаХаус

Збірні будинки DELTAHOUSE від ЦЕБ – будинки з сучасним дизайном, адаптовані до різних цілей, ландшафту та кліматичних умов.

Збірні будинки DELTAHOUSE надають якісний мікроклімат на найвищому рівні. Таким чином, всі матеріали, що використані в виробництві будинків, є екологічно чистими! Вся система виробництва та технологічний процес діє виключно відповідно до міжнародних стандартів. Регулярний контроль виробництва регулярно здійснюється спеціалістами компанії.

Архітектори DeltaHouse завжди готові до нових та нестандартних архітектурних рішень, ми пропонуємо широкий спектр виробництва, який підходить для різних сімей, з урахуванням різного способу життя майбутніх мешканців. При проектуванні будинку ми раціонально використовуємо кожен квадратний метр площі.

Компанія DeltaHouse може створити повністю індивідуальний будинок – відповідно до побажань і потреб клієнта.

Всі будинки та будівельні матеріали від DeltaHouse працюють на позитив для людини та пропонують дуже здоровий і приємний клімат, в той же час не шкідливий для навколишнього середовища.

Внутрішні планування будинку можуть бути спроектовані таким чином, щоб відповідати потребам будь-якої сім’ї. Враховується можливість проживання з літніми батьками, багатодітних родин, людей з індивідуальними потребами та багато іншого.

Якщо брати за основу типові проекти, то в них також можна вносити зміни відповідно до ваших потреб. Стіни можуть бути видалені або додані, щоб збільшити або зменшити простір.

Завдяки високому рівню енергозбереження, конструкції будинків DeltaHouse забезпечують велику економію енергії та значне зниження витрат проживання. Нові тенденції в галузі будівництва енергоефективних і пасивних об’єктів з більш високою доданою вартістю, збільшили частку збірних дерев’яних будівель в цілому.

Через брак часу, все більше і більше клієнтів вирішують побудувати будинок під ключ, в той час як DeltaHouse пропонує клієнтам комплексні рішення по кожному етапу.

Дерев’яні збірні будівлі DeltaHouse від ЦЕБ є швидким, точним, погодонезалежним, вогнестійким, стійким до потужних землетрусів, енергоефективним та екологічним продуктом високих технологічних рішень.

З урахуванням усіх цих переваг в найбільш розвинених країнах збірні будинки є широко визнаним реальним рішенням для постійного і здорового способу життя. Ми завжди стежимо за тенденціями розвитку та інноваціями в галузі матеріалів, екології та енергозбереження. Важливо щоб кожен будинок став плодом індивідуального бажання, тому, щоб задовольнити клієнта, ми завжди орієнтуємось на особистість.

Демонстрационный дом DeltaHouse в Киеве

На головну