ukraine unitedkingdom
  • alex@deltahouse.ua
  • 38 044 2096707

“Скляне” опалення

8

Про нас

ТОВ “Центр Енергоефективного Будівництва” є представником в Україні провідної компанії AYYA на світовому ринку, яка є засновником унікальної технології системи охолодження та опалення. Скло-алюмінієві панелі є продуктом нового покоління з унікальним дизайном і можливістю перегляду фотозображень на своїй поверхні. В недалекому майбутньому ми презентуємо нагрівальні скляні панелі з можливістю відображення відео.

Економія енергії більше 70%. Реальна ефективність Green Energy.

Це “must-have” продукт для кожного будинку, офісу та громадського місця, що буде використовуватися в будь-якому місці для обігріву та охолодження.

Здорове повітря

Склокерамічні панелі від ЦЕБ

Скло є абсолютно природним і здоровим продуктом. Це робить скло-алюмінієві панелі продуктом, що не містять токсини, радіоактивні матеріали і канцерогени.

Радіатори типу стандарт завжди накопичують пил, бруд, волосся, різні шкідливі мікроорганізми, кліщі, бактерії і віруси. Повітря, яке циркулює в кімнаті, проходить через решітки класичних радіаторів та забруднюється. На відміну від стандартних радіаторів, скло-алюмінієві панелі абсолютно не поширюють брудне повітря по кімнаті.

Енергозбереження

Склокерамічні панелі від ЦЕБ

Завдяки довгому процесу охолодження, яке виникає через природну структуру загартованого скла, комбіновані котли, які працюють на постачання гарячої води до скло-алюмінієвих панелей, мають значно повільнішу рециркуляцію. Іншими словами, ваш котел не тільки виробляє те ж саме тепло з 1,2 л води замість 7 л., він також не споживає природний газ протягом тривалого часу, тому що скло-алюмінієва панель остигає значно пізніше класичних приладів.

Декоративний дизайн

Склокерамічні панелі від ЦЕБ

Завдяки своєму декоративному вигляду, обігрівальний пристрій стає частиною Вашого дизайну інтер’єру! Крім того, ви можете мати будь-яке зображення на панелі, яке бачите Ви або Ваш дизайнер. Наші електричні скло-алюмінієві панелі мають товщину тільки 12 мм. А панелі з водопідведенням мають товщину всього 37 мм.

High – Tech продукт

Безпека

Склокерамічні панелі від ЦЕБ

Так як скло-алюмінієва панель має назовні загартоване скло, воно є дуже міцним і не є загрозою для отримання травм у побуті. Навіть при пошкодженні панелі скло не розсіюється та не має гострих країв. Це робить надзвичайно низьким потенціал отримання фізичних травм. Використання скло-алюмінієвих панелей – БЕЗПЕЧНЕ!

Міцний

Склокерамічні панелі від ЦЕБ

Нове покоління скло-алюмінієвих радіаторів виробляється з використанням передових технологій та візуально не зношується і не деформується, завдяки спеціальним захисним шарам.

Водяні скло-алюмінієві радіатори мають гарантію 5 років і електричні радіатори мають гарантію 2 роки.
Вони стійкі до холоду і вологи.
Вони не потребують обслуговування.

Змінюють образи

Візуальні зображення на панелях, можуть бути змінені в наших сервісних центрах.

Склокерамічні панелі від ЦЕБ

На головну