ukraine unitedkingdom
  • alex@deltahouse.ua
  • 38 044 2096707

Надійна інвестиція

Пассивные дома от ЦЕБ

Будинок з видом на майбутнє

Сучасні збірні будинки є інвестиціями в майбутнє. Важливою причиною цього є енергоефективність монтажного домобудівництва, яка зведе довгострокові експлуатаційні витрати будинку до мінімуму. А високі стандарти якості провідних виробників сприяють підвищенню стабільності збірних будинків на ринку нерухомості.

Той факт, що дерев’яні збірні будинки є міцними, науково доведено незалежними дослідженнями Лейпцігського університету і Університету прикладних наук Nordostniedersachsen. Учені з Університету Лейпцига під керівництвом професора Dr. Ing. Стефана Зимна вивчили поведінку деревини та дерев’яного каркаса в збірних будинках з 60-их років шляхом порівняльного аналізу з іншими конструкціями. Дослідники дійшли висновку, що сучасні дерев’яні будинки нічим не відрізняються від кам’яних будинків в експлуатації і довговічності. Крім того, відповідають усім вимогам теплоізоляції, вологості, вогнезахисту і звукоізоляції і навіть перевищують їх. Термін служби дерев’яних конструкцій більше 100 років, а може бути і набагато більше при правильному обслуговуванні.

Основною причиною цього є найвища якість деревини для будівництва, яку провідні виробники дерев’яних збірних будинків і використовують. В збірному будинку можна жити все життя, а також заповідати дітям і внукам.

Дослідження професора д.т.н. Армін показали в університеті прикладних наук в Nordostniedersachsen, що галузь монтажного будівництва домоглася значних результатів в техніці використання будівельних матеріалів. І зараз збірні будинки по своїй міцності і надійності на рівні кам’яних конструкцій і за деякими критеріями навіть перевершують їх.

Вирішальним фактором для збільшення попиту на збірні будинки є енергоефективність. Експерти сходяться на думці, що вартість теплової енергії буде продовжувати зростати. Якість високотехнологічної конструкції збірних будинків має важливе значення для формування довгострокової вартості будинку, оскільки будинок не так просто замінити як, наприклад, систему опалення, яку порівняно легко модернізувати.

На головну