ukraine unitedkingdom
  • alex@deltahouse.ua
  • 38 044 2096707

Здоровий спосіб життя

Екологічне житло від ЦЕБ

У будівництві будинку сьогодні найважливішим фактором здорового способу життя є використання виключно природних натуральних матеріалів. Одна з найбільших проблем в класичному будівництві – це сирі стіни в новому будинку, висушити які дуже складно, а часом і не можливо зовсім. У конструкціях збірних будинків використовується тільки деревина найвищої якості, висушена по суворо контрольованій технології.

Марк Твен, американський письменник кінця 19-го століття, зауважив під час свого візиту до Німеччини, що його увагу привернула величезна кількість сирих будинків, побудованих з каменю. Він написав наступне: «Я ніколи не міг зрозуміти, чому німці, які мали так багато лісу у своїй країні, замерзають і хворіють у своїх кам’яних будинках. Хворіють на ревматизм та інші види захворювань, пов’язаних з вогкістю та утворенням плісняви в житлових приміщеннях.

Сучасні дерев’яні збірні будинки виробляються в заводських умовах із правильно просушеної деревини. Тобто, збірний будинок є захищеним від негоди і не потребує просушування після монтажу. Деревина також має властивість поглинати водяну пару з вологого повітря і випускати його знову в сухому повітрі. Так дерево регулює мікроклімат в приміщенні. Для здорового стану людини необхідна постійна вологість від 45 до 55 відсотків, що й забезпечує конструкція збірних будинків. А природна здатність дерева перебувати в якості буфера для вологості, створює комфортний мікроклімат в приміщенні природним шляхом.

Завдяки своїй відмінній теплоізоляції конструкція стіни, навіть при низьких температурах зовнішнього повітря, сприяє тому, що температура всередині приміщення завжди залишається теплою навіть без використання додаткового опалення.

Інші переваги: Асоціація якості збірних будинків, що складається з провідних виробників дерев’яних збірних будинків, встановлює високі стандарти для всіх матеріалів, що використовуються. Це унікальна асоціація в будівництві, наприклад, стандарт якості повітря в приміщенні вище, ніж на законодавчому рівні країни. Для внутрішніх видимих ​​поверхонь з деревини, як правило, встановлені стандарти використання лако-фарбових матеріалів, що не містять хімічних консервантів.

Підводячи підсумок можна сказати, що збірні будинки на 100 відсотків є екологічно чистими, а значить є будинками, що дають здоровий клімат і хороше самопочуття для проживаючих.

На головну