ukraine unitedkingdom
  • alex@deltahouse.ua
  • 38 044 2096707

Іноваційні рішення від ЦЕБ

Інновації: Будівництво з використанням високих технологій

Інновації: Будівництво збірних будинків поєднує в собі традиційну майстерність та інноваційні технології. Дерево є не тільки одним з найстаріших природних матеріалів у житловому будівництві, але через його стійксть та міцність, це матеріал з великим потенціалом на майбутнє.

Характерною рисою для індустрії збірного будівництва є з одного боку традиційне будівництво, а з іншого майстерність і автоматизація, постійне оновлення та вдосконалення виробничих процесів. Збірні дерев’яні будинки відрізняються максимальною енергоефективністю, міцністю і досконалістю архітектурних форм.

Збірні будинки збираються з елементів. Точність заводського виготовлення є важливою умовою для досягнення високих стандартів якості в енергозбереженні та екології, яких досягли в збірних будинках сьогодні. Активні конструкції дають можливість отримання енергії “плюс» (енергія, що виробляється будинком понад власної потреби). В збірних будинках використовуються технічні інновації, такі як вентиляція з рекуперацією тепла, що не тільки економить енергію, але також є корисною для здоров’я. Крім того, використовується система “Розумний будинок», що дає можливість мережевого контролю систем опалення, вентиляції, освітлення і багато іншого для відчуття абсолютного комфорту в повсякденному житті.

На головну