ukraine unitedkingdom
  • alex@deltahouse.ua
  • 38 044 2096707

Дерево – основа збірного будівництва

  • 0

Дерево – основа збірного будівництва

Дерево може бути ефективно використано завдяки своїм чудовим властивостям і універсальності різних порід дерева в різних областях: в якості будівельного матеріалу для будівництва збірних будинків, в якості матеріалу для виготовлення меблів, вікон і дверей, підлогових покриттів, для внутрішньої обробки, облицювання та у вигляді пакувального матеріалу, а також для виготовлення музичних інструментів та багато іншого.

Несуча здатність Дерево легше, ніж інші матеріали (наприклад сталь), при цьому має дуже високу міцність. Відношення ваги і сили грає важливу роль для використання в будівельних матеріалах. Деякі матеріали можна порівняти шляхом вимірювання їх міцності на розрив. Параметри міцності деревини дають зрозуміти, що дерево є ідеальним матеріалом для будівництва. Деревина може замінити більшість будівельних матеріалів, таких як сталь або бетон.

Теплоізоляційні властивості На додаток до високої міцності деревина має відмінні теплоізоляційні властивості. Причина цього в тому, що деревина тепла на дотик і не пропускає холодне повітря всередину приміщення, а також не пропускає тепле повітря назовні. Таким чином, деревина може заощадити багато тепла. Ця комбінація робить його ідеальним ізоляційним матеріалом. Влітку вона захищає від перегріву сонячним випромінюванням, взимку запобігає втраті тепла з помешкання, таким чином знижує витрати на опалення. 2,5 см дерев’яної дошки по характеристикам ізоляції відповідає 11,4 см товщині цегляної стіни. Таким чином, ізоляція деревиною забезпечує комфортну температуру помешкання при низьких енерговитратах.


Залишити коментар